Saugus dujų balionų gabenimas

Saugus dujų balionų gabenimas


Mes gaminame ir tiekiame platų dujų asortimentą. Dujų transportavimas yra susijęs su įvairiais pavojais. Todėl patartina pasitelkti į pagalbą šioje srityje besispecializuojančią įmonę. Mes mielai pasirūpinsime savo produktų pristatymu jums.
Norint saugiai transportuoti dujas, labai svarbu, kad neviršytumėte maksimalios leistinos transporto priemonės keliamosios galios, kad krovinys būtų saugus.
Jūs privalote visada laikytis atitinkamų įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų.

Prašome susipažinti su šia informacija:

Transporto priemonių tipai, pagrindinės taisyklės ir maksimali keliamoji galia

Atviros transporto priemonės
Dujų balionai gabenami atviromis transporto priemonėmis arba sunkvežimiais su bortais. Neviršykite maksimalios transporto priemonės keliamosios galios.

Uždaros transporto priemonės
Uždaros transporto priemonės yra transporto priemonės, kuriose vairuotojo kabina nuo krovininio skyriaus yra atskirta fiksuota pertvara. Vairuotojo kabina turi būti ventiliuojama atskirai nuo krovinio vietos. Krovinio vieta gali būti ventiliuojama arba ne ventiliuojama. Prieš iškraunant, svarbu atsiminti, kad krovinių skyriuje dėl dujų nuotekio galėjo susidaryti pavojinga atmosfera. Atsargiai atidarykite transporto priemonės krovinių skyriaus duris. Neviršykite maksimalios  transporto priemonės keliamosios galios.

Lengvieji automobiliai
Lengvieji automobiliai skirti žmonėms vežti ir  paprastai nėra skirti vežti pavojingoms medžiagoms. Šiose transporto priemonėse įrengta viena ventiliacijos sistema. Palikite langus atvirus ir įjunkite maksimalų ventiliacijos rėžimą. Krovinį pritvirtinkite transporto priemonės bagažinėje. Niekada nestatykite krovinio ant sėdynės, priešais ar už sėdynės. Neviršykite maksimalios transporto priemonės keliamosios galios.

* Paveikslėliuose pateikiami saugaus pakrovimo pavyzdžiai

Saugus dujų balionų gabenimas – Trumpas saugos vadovas

Sauga ir aplinka