Misija

ELME MESSER GAAS MISIJA


Mūsų vizija

ELME MESSER GAAS yra pagrindinė pramoninių dujų grupė Baltijos ir Ukrainos rinkose.

Mes mąstome ir ryžtingai elgiamės ilgą laiką bei vertiname savo nuolatinę sėkmę.

Kartu su savo partneriais ir asocijuotomis lydymo ir pjaustymo technologijų įmonėmis, imdamiesi naujovių, plėtojame ir patenkiname klientų poreikius.

Tai daro mus pirmuoju pasirinkimu mūsų klientams ir darbuotojams.

Mūsų misija

Kaip bendrasavininko valdomo šeimos verslo įmonė, turinti turtingą tradiciją, mes orientuojamės į ateitį, kartu atsižvelgdami į skirtingas sąlygas esamose rinkose. Mes taip pat naudojame savo patirtį, kad galėtume užimti poziciją naujose rinkose.

Nuo acetileno iki ksenono, savo klientams siūlome platų techninių ir medicininių dujų bei maisto ir specialiųjų dujų asortimentą. Mūsų produktų asortimentą užbaigia mūsų puikios paslaugos ir modernūs techniniai įrenginiai bei įranga.

Mūsų itin moderniuose technologijų centruose dirbame kartu su savo klientais, kad sukurtume inovatyvias dujų naudojimo technologijas beveik kiekvienoje pramonės šakoje, maisto technologijų, medicinos, mokslo ir mokslinių tyrimų srityse.

Mūsų efektyvūs ir atsidavę darbuotojai, mūsų lankstumas ir artumas, kurį jaučiame savo klientams vietinėse rinkose, verčia pasirikti mus kaip partnerius.

Turėdami verslumo, toliaregiškai mąstydami ir nuolat tobulindami procesus, savo klientams sukuriame pridėtinę vertę ir taip užtikriname abipusę sėkmę ilguoju laikotarpiu.

Patikimi finansai ir sąžiningas pelnas užtikrina mūsų nepriklausomumą ir remia tvarų augimą.

Mūsų vertybės

Orientacija į klientą
Mes orientuojamės į individualius mūsų klientų reikalavimus ir padedame jiems didinti jų konkurencingumą ir jų našumą rinkoje.

Orientacija į darbuotojus
Mes mokome, tobuliname ir skatiname motyvuotus ir veiklius darbuotojus. Tikimės, kad mūsų darbuotojai bus išradingi ir atsakingi komandos nariai.

Atsakingas elgesys
Savo socialinę atsakomybę savo darbuotojams ir visuomenei vertiname labai rimtai:

Sauga
Esame įsipareigoję užtikrinti savo darbuotojų saugumą ir saugią mūsų gaminių gamybą, tvarkymą bei naudojimą.

Sveikata
Nustatome darbo standartus, užtikrinančius patikimą sveikatą ir gerovę kiekvienam asmeniui.

Aplinka
Kaip platesnės visuomenės narys, esame įsipareigoję saugoti aplinką.

Įmonių atsakomybė
Atsakingai tvarkydami savo išteklius ir pritaikydami darbuotojų įgūdžius, padidiname savo įmonės vertę ilgalaikėje perspektyvoje.

Kompetencija
Mūsų veiksmai grindžiami techninėmis žiniomis, inovacijomis, lankstumu ir gebėjimu greitai priimti sprendimus.

Abipusis pasitikėjimas ir pagarba
Manome, kad bendradarbiavimas grindžiamas pasitikėjimu, nuoširdumu, skaidrumu ir atviru bendravimu. Gerbiame šalių, kuriose dirbame, kultūrą ir laikomes socialinių papročių.

Apie mus