SUVIRINIMAS IR PJAUSTYMAS


KOKYBĖ, KURIA GALIMA DIDŽIUOTIS

Suvirinimo technologija apima labai daug įvairių procesų. DIN EN 4063 apibrėžia daugiau nei 100 skirtingų suvirinimo būdų. Dujų asortimentas ir jų naudojimo būdai, kuriuos šioje srityje jums siūlo „ELME MESSER GAAS“, taip pat yra įvairūs.

Apsauginės dujos suvirinimui paprastai naudojamos deguonies ir kuro procesuose, kuriuose naudojami degalų ir oro mišiniai arba, geriausia, degalų dujų ir deguonies mišiniai. Apsauginės dujos, skirtos suvirinimui, taip pat yra būtinos suvirinant lanku, kai procesui reikalinga šilumos energija gaunama iš lanko. Tas pats pasakytina apie TIG ir MIG suvirinimą, kai dujų mišiniai taip pat dominuoja šiuolaikinėje pramonėje. Šie mišiniai turi daugybę skirtingų komponentų, įskaitant argoną ir CO2, taip pat deguonį, helį, vandenilį ir azotą.

Aukščiau išvardytoms technologijoms galima įsigyti daugybę šių standartizuotų dujų mišinių. „ELME MESSER GAAS“ siūlo savo apsauginių dujų, skirtų suvirinti, asortimentą aiškiai suformuota forma, naudojant pavadinimus, standartizuotus visai grupei, remiantis suvirinamomis medžiagomis:

  • Ferolline – apsauginės dujos nelegiruotojo ir mažai legiruotojo plieno suvirinimui
  • Inoxline – apsauginės dujos, skirtos aukšto legiruotojo plieno ir nikelio lydinių suvirinimui
  • Aluline – aliuminio ir spalvotųjų metalų apsauginės dujos

Kaip pramoninių dujų gamintojas, mes užsiimame ne tik procesais, kurie yra susiję su pramoninių dujų naudojimu, bet ir susijusiais procesais. „ELME MESSER GAAS“ patars, kaip pasirinkti apsaugines dujas, ir parodys, kurios apsauginės dujos yra tinkamiausios jūsų konkrečiam naudojimui.

Pramonė