Privatumo politika

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

SIA ELME MESSER L is the Controller of this website. The website https://elmemesser.lt. uses cookies to help improve the site usage experience and quality and ensure that it operates perfectly.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris siunčiamas ir saugomas jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje apsilankymo svetainėje metu. Atidarius svetainę svetainė įrašo jį į kompiuterį arba mobilųjį įrenginį. Kiekvieną kitą apsilankymo metu slapukai siunčiami atgal į pradinę svetainę arba trečiosios šalies svetainę, kuri atpažįsta atitinkamą slapuką ir leidžia svetainei įsiminti naudotojo pasirinktus nustatymus šiuose apsilankymuose, kad jų nebūtų galima iš naujo nustatyti kiekvieną kartą. Daugiau informacijos apie slapukus, taip pat jų valdymą ar ištrynimą galima rasti www.aboutcookies.org.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

"Google Analytics" slapukai

Šioje svetainėje nustatomi "Google Analytics" programinės įrangos sukurti slapukai iš "Google Inc". "Google Analytics" slapukų naudojimo tikslas – pagerinti Kolegijos svetainės turinio kokybę ir turinio pritaikymą pagal naudotojų poreikius. Daugiau informacijos apie "Google Analytics" paslaugų teikimo sąlygas rasite http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

"Google AdWords" slapukai

Šioje svetainėje naudojama pakartotinės rinkodaros paslauga "Google AdWords", kuri rodys reklamą trečiųjų šalių svetainėse (įskaitant "Google") ankstesniems lankytojams.

KAIP ATSISAKYTI SLAPUKŲ PRIĖMIMO?

Daugelyje naršyklių galite nurodyti, kad nenorite gauti slapukų iš viso arba tik iš konkrečios svetainės. Slapukų priėmimo nustatymus galima keisti visose dabartinėse naršyklėse. Šie nustatymai paprastai pasiekiami naršyklės parinkčių ar nuostatų meniu.