SPAUSDINTINIŲ PLOKŠČIŲ LITAVIMAS


PROCESO APRAŠYMAS

Elektroninių mazgų gamyba vykdoma naudojant įvairius litavimo būdus. Daugeliu atvejų elektroniniai mazgai (spausdintinės plokštės) gaminami naudojant srauto ir bangos arba selektyvaus litavimo mašinas.

Toliau vykstanti tendencija toliau mažinti komponentų ir spausdintinių plokščių miniatiūrizavimą, naudoti naujos kartos aktyvius komponentus (BGA, CSP, COD, DCP) ir diegti lydmetalio medžiagas, kuriose nėra švino, lemia vis didesnį aukštos kokybės lydmetalio poreikį.

Tai padidina reikalavimus šiems litavimo procesams.

Tačiau tuo pat metu pagrindinis dėmesys skiriamas vartojimo medžiagų ir jų gamybai reikalingos energijos taupymui.

DUJŲ TAIKYMAS

Pramoninių dujų panaudojimas kartu su naujomis proceso technologijomis siūlo sėkmingus sprendimus čia:

Inertinant litavimo atmosferą azotu, išvengiama metalinių paviršių oksidacijos. Pagerėja paviršių sudrėkinimas lydmetaliu, o tai žymiai sumažina litavimo defektų skaičių ir padidina litavimo jungčių kokybę. Apskritai azotas padidina proceso saugumą, padidina išeigą ir praplečia litavimo mašinų proceso langus.

Litavimo pastas ir srautus galima naudoti tik su azotu arba aktyviosiomis dujomis (vandeniliu). Tai pašalina sudėtingus valymo procesus.

„ELME MESSER GAAS“ SPRENDIMAS

Be inertinių dujų, ypač azoto, naudojimo inertinėms litavimo sistemoms, „Messer“ taip pat siūlo modifikuoti litavimo sistemas, skirtas litavimo srities inertiškumui.

Naudojant veikliąsias dujas ne tik slopinamas oksidų susidarymas gamybos metu, bet ir sumažinami esami oksidai.

Visų litavimo atmosferos inertinių panaudojimo galimybių priešakyje visada yra stabilios ir mažai deguonies turinčios litavimo atmosferos sukūrimas. Be to, „ELME MESSER GAAS“ savo klientams siūlo išsamų paslaugų priemonių paketą. Be deguonies matavimo prietaisų, tai taip pat apima likutinės deguonies koncentracijos tikrinimą atsižvelgiant į naudojamo azoto kiekį. „Messer“ taip pat siūlo technologinę pagalba „inertinių dujų litavimo“ srityje

„ELME MESSER GAAS“ sukūrė technologiją, skirtą panaudoti šaltą energiją, susidarančią išgarinant skystą azotą, aušinimo srauto sistemoms ir gamybos salėms. Tai „perduoda“ gautą aušinimo energiją į mūsų klientų aušinimo sistemą.

Jūsų privalumai trumpai

  • Geresnis drėkinimas
  • Aukšta lydmetalio siūlių kokybė
  • Geresnis litavimas
  • Mažiau fliuso likučių
  • Reikia mažiau litavimo ir fliuso
  • Mažiau priežiūros
  • Mažiau pertvarkymo
  • Lengviau patikrinti litavimo jungtis
  • Didesnis proceso patikimumas
  • Išlaidų taupymas

 

Pramonė