PADANGŲ GAMYBA


PROCESO APRAŠYMAS

Padangų gamybos procese svarbu patenkinti aukštus reikalavimus padangoms, tuo pačiu optimizuojant sudėtingą procesą. Labai svarbus gamybos etapas yra vulkanizavimas. Įprasti metodai, pvz. garo sistema, turi keletą trūkumų. Proceso parametrų, tokių kaip slėgis ir temperatūra, šiame procese negalima nustatyti nepriklausomai vienas nuo kito, o tai neigiamai veikia padangos kokybę. Papildomas azoto panaudojimas suteikia patikimą sprendimą.

DUJŲ PRITAIKYMAS

Azoto-garų sistemose proceso parametrus galima nustatyti atskirai. Garai teikia šilumą, o azotas stabilizuoja slėgį iki norimo lygio. Dėl to azoto-garo sistemų ciklo laikas yra trumpesnis. Be to, padidėja gamybos tempai ir pagerėja produkto kokybė, nes išvengiama garų vietinio perkaitimo. Tai apsaugo kamerą ir gumą.

MESSER SPRENDIMAS

„Messer“ siūlo ekspertų, turinčių atitinkamos patirties, komandą įgyvendinti šį proceso tobulinimą kartu su mūsų klientais.

Mes juos lydime nuo projektavimo etapo iki pat įdiegimo jūsų gamykloje. Be to, bandymus galima atlikti greitai ir ekonomiškai, naudojant esamą įrangos fondą.

 

 

Pramonė